Doğum kontrol hapı saç çıkarır mı? Saç uzatır mı?

dogum kontrol hapi sac uzatir miSaç çıkartma - uzatma yöntemlerine bir yenisi daha eklendi.

Şampuana ezilerek ilave edilen doğum kontrol hapları, saç dökülmesini durdurup saçın hızla çıkmasını uzamasını ve gürleşmesini sağlıyormuş.

Doğum kontrol hapı gerçekten saç uzatır mı?
Şampuan içine ezilerek katılan doğum kontrol hapı çözünmez. Çözünmediği gibi köpük halde kafada saç diplerine nüfus etmez. Doğum kotrol hapını tonik veya losyon şeklinde yapılsa ne olur? tonik veya losyon şeklinde saç bölgelerine kortizon uygulanmış olur ve kana karışma riski çok yüksektir.

Doğum kotrol hapları saç çıkartmaya uzatmaya veya gürleştirmeye hiç bir şekilde fayda sağlamaz. "Denedim faydasını gördüm" diyenlere inanmayın. Doğum kotrol hapı şampuan içine katılarak kullanılmasını uzmanlar kesinlikle önermemektedir.

Kulaktan duyma ve özellikle internet ortamında sırf web siteler hit alsın diye yapılan bir büyük yalandır. Sağlık konulu yazılarımızın tamamında kanıtlanmamış sağdan solda duyma hiç bir makalemiz yoktur. Siz değerli dostlarımıza bu yöntemi sağlığınız için asla önermiyoruz.

Doğum kontrol hapı saç çıkarır mı, Doğum kontrol hapı saç gürleştirme, Doğum kontrol hapı ile saç uzatma, doğum kontrol hapının saça etkisi

Etiketler:

Yorum Gönder

[blogger][disqus]

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *