Cübbeli Ahmet Hoca Eşcinseller vatandaşlıktan çıkarılsın iftiralarına cevap

 Cübbeli Ahmet Hoca Eşcinseller vatandaşlıktan çıkarılsın iftiralarina cevapCübbeli Ahmet Hoca efendiyi "Montajlı Sex Kaset"le susturamayanlar, yeni bir iftiranın peşine düştüler.

Cübbeli Ahmet Hoca Efendi sohbetinde "Nişantaşı Kaşarları Vatandaşlıktan Çıkarılsın" sözlerini Odatv ve Ensonhaber paçavraları Cübbeli Ahmet Hocanın sözlerini çarpıtarak "Eşcinseller de vatandaşlıktan çıkarılsın" diye yalan haber yaparak bir büyük iftiraya imza attılar.

Cübbeli Ahmet Hoca'dan Odatv ve Ensonhaber'in iftiralarina cevap

[youtube src="Yhy6ynlgllM"/]
Video'da Cübbeli Ahmet Hoca "Eşcinseller de vatandaşlıktan çıkarılsın" diye hiç bir sözü geçmemektedir. Başta Odatv ve Ensonhaber paçavraları olmak üzere bir çok haber sitelerinde haberi, Cübbeli Ahmet Hoca; "Eşcinseller de vatandaşlıktan çıkarılsın" diye servis ettiler.

İşte Odatv paçavrasının Cübbeli Ahmet hocaya iftira haberi!
escinseller vatandasliktan cikarilsin
Buda ensonhaber paçavrasının Cübbeli Ahmet hocaya iftira haberi:
escinseller vatandasliktan cikarilsin ensonhaber

Cübbeli Ahmet Hoca'yı yalan ve iftira haberlerle itibarsızlaştırmaya çalışan paçavra gazetelerin Facebook ve Twitter sayfaları Pkk sayfalarından farksız. Umarız devletimiz bir an önce bu paçavraların sosyal medya hesaplarını takibe alır.

Cübbeli Ahmet Hoca Pkk Destekçileri ve Nişantaşı Kaşarları Vatandaşlıktan Çıkarılsın. Cübbeli Ahmet Hoca Eşcinseller vatandaşlıktan çıkarılsın iddialarına cevap, Cübbeli Ahmet hocaya Odatv ensonhaber den iftira

Etiketler:

Yorum Gönder

[blogger][disqus]

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *