Ana içeriğe atla

Hohosearch Tamamen Kaldırma Türkçe (uninstall)

Hohosearch.com Nedir?
Hohosearch.com zararlı reklam yazılımı kategorisinde sıralanmış sahte arama motorudur.

hohosearch kaldirma
Bilgisayara onaysız program kurulumu esnasında tarayıcılara yerleşir. Hohosearch.com tarayıcılara haberiniz olmadan kurulan bir reklam yazılımıdır.

Bir kez kurulduğunda mevcut arama sağlayıcınız ve ana sayfanızın yerini alır ve interneti gezinirken sürekli çok sayıda reklam gösterir.

Hohosearch.com bilgisayardan nasıl kaldırılır?

Hohosearch kaldırmak için "program ekle kaldır" kullanmadan daha önce yazdığımız " En iyi bilgisayar programı silme kaldırmaı programı" Revo Uninstaller programını kullanacağız.

Revo Uninstaller programını açın listeden "Hohosearch" üzerine iki kez tıklayın. Program önce kendi kaldırma işlemini yapacak ardından GeliştirilmişTaraHepsini seçSil → Bu şekilde Hohosearch bilgisayradan gereksiz kayıt girdileri ile birlikte kaldırdık.

Hohosearch Chrome tarayıcısından kaldırma:
Chrome → Ayarlar → Sayfa altında "Gelişmiş ayarları göster" → Ayarları sıfırlayın. Sayfayı kapatmadan → Arama motorlarını yönet → kullanmak istediğiniz arama motorunu yazabilir ekleyebilirsiniz.

Hohosearch Mozilla Firefox dan kaldırma:
Ayarlar → Seçenekler → Genel → buraya kullanacağınız arama motorunu ekleyin. Sayfayı kapamadan "Arama" Buraya arama motoru tercihlerinizi ekleyebilir kaldırabilirsiniz.

İnternet explorer hohosearch kaldırma:
Dişli çark simgesine tıklayın → İnternet seçenekleri → Gelişmiş → Açılan menüden → Kişisel ayarları sil onay tiki işaretleyin → sil → İnternet seçenekleri kutusunu kapatmadan → Programlar sekmesine tıklayın → Eklentileri yönet → Arama sağlayıcıları bura hohosearch varsa kaldırın kullanacağınız arama motorunu yazın → Uygula kaydet deyip çıkın.

Daha kısa yoldan kaldırmak isterseniz → Masaüstün → Chrome sağ tıklayın → Özellikler → Hedef yeri Hohosearch silin → uygula → tamam. Bu şekilde tüm tarayıcılardan kısa yoldan kaldırabilirsiniz.

Yorumlar