Quick Time Windows player bilgisayardan kaldırma (uninstall)


quicktime-player-bilgisayardan-nasil-kaldirilir
ABD İç Güvenlik Bakanlığı açıklamasına göre, QuickTime for Windows'un artık Apple tarafından desteklenen bir yazılım olmadığını ve güvenlik açıkları nedeniyle bilgisayarlardan kaldırılması gerektiğini söyledi.

Ayrıca güvenlik firması Trend Micro da yazılım içerisinde iki önemli sıfırıncı-gün açığının bulunduğunu söylemiş ve "QuickTime for Windows'u hemen kaldırın" uyarısında bulunmuştu.

Trend Micro'dan Christopher Budd, açıklara yönelik aktif bir saldırı gözlemlemediklerini, ancak potansiyel saldırılardan korunmanın tek yolunun QuickTime'ı kaldırmaktan geçtiğini söyledi.

Quick Time Windows player bilgisayardan nasıl kaldırılır? (uninstall)

Quick Time Windows player'i bilgisayardan kaldırmak biraz bilgi ve beceri istediğinden bunun için yardımcı bir programa ihtiyaç vardır. Programı Denetim masası program ekle kaldırdan kaldırılması durumunda kayıt defteri girdilerini nasıl sileceğini bilmeyenler için, bu işlemleri yapan "En iyi bilgisayar programı kaldırma yazılımı"nı öneriyoruz. Makalemizde program kaldırma talimatlarını takip ederek kaldırın.

Quick Time Windows player bilgisayardan kaldırma (uninstall), Quick Time nasıl kaldırılır kaldırma (uninstall), Quick Time Windows player bilgisayardan silinir

Etiketler:

Yorum Gönder

[blogger][disqus]

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *