Yes Search bilgisayardan ve tarayıcılardan kaldırma (YesSearches)

Faydalı sandığınız ve bedava dağıtılan programlar aslında tam bir tuzak! Lisanssız programların kurulumu esnasında bilgisayarlara yerleşen "YesSearches" adlı sahte arama motoru tarayıcı ana sayfaları değiştirmekle kalmayıp, otomatik sayfa açılması ve sürekli reklam göstermelerine neden olmakta. Kötü niyetli yazılımlardan korunmak için tıklayınız.
yessearches.com kaldirma

YesSearches.com Bilgisayardan Nasıl Kaldırılır?
YesSearches.com bilgisayardan kaldırmak için En iyi bilgisayar programı kaldırma programı maklemizde önerdiğimiz programla talimatları takip ederek kalıntı bırakmadan kaldırın.

Programın adı "Revo Uninstaller" pro ve free sürümleri olmak üzere ödül almış bir kaldırma yazılımıdır. Revo Uninstaller programını kurduktan sonra programı açtığınızda listede en son yüklenen yabancı programları en üste göreceksiniz. Üzerine iki kez tıkladıktan sonra gelişmiş modda kaldırın.

YesSearches.com Google Chrom'dan kaldırma:
MasaüstüGoogle ChromeSağ tıklaÖzelliklerHedef "C:\Program Files\Google\Chrome\Application\chrome.exe" sonrasını silin → UygulaTamam

Şimdi Google chrome'u açın → Ayarlar → (sayfayı kaydırın en altta) Gelişmiş ayarları Göster → Tarama Verilerini Temizle → En baştan olmak üzre hepsini seçin temizleyin.


Tekrar Google chrome'u açın → AyarlarBaşlangıçtaBelirli bir sayfayı veya sayfaları açSayfaları ayarlar → Buraya Google veya hangi arama motoru kullanmak istiyorsanız onu yazın. Kapatmadan → Arama Motorlarını yönet → Listeden kullanmak istediğiniz arama motorunu seçin diğerlerine çarpıya basarak silin çıkın.

Mozilla Frefox tarayıcısından YesSearches.com kaldırma:
MasaüstüMozilla FrefoxSağ tıklaÖzelliklerHedef "C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" sonrasını silin → UygulaTamam deyin.

Mozilla Firefox'u açın:
Mozilla FrefoxSeçeneklerGenel → Giriş Sayfasına örnek: (google.com) → Arama → buradan google veya kullanmak istediğinizi seçin → Tek tıklamalı arama motorları → buradan diğer arama motorlarını seçin kaldırın.

İExplorer tarayıcısından YesSearches.com kaldırma:
İExplorer tarayıcısını açın → Dişli çark simgesi → İnternet Seçenekleri → Gelişmiş → Sıfırla → Kişisel ayarları sil kutucuğu işaretle → Sıfırla.

Bu şekilde YesSearches.com reklam virüsleri bilgisayardan ve Google chrome, Mozilla Firefox, iexplorer tarayıcılarından tamamen kaldırılmış olacaktır. Soru ve görüşleriniz için yorum yazarak yardım alabilirsiniz.

YesSearches bilgisayardan ve tarayıcılardan kaldırma. YesSearches kaldırma, Yes Search kaldırma Türkçe

Etiketler:

Yorum Gönder

[blogger][disqus][facebook]

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *