ByLock Nedir? ByLock Programı Ne Demek?

Adı Fethullahçı Terör Örgütü (FTÖ) ile gündeme gelen, ByLock Nedir? Bylock ne demektir? By Lock programı nereden indirilir? By lock ne işe yarar? bylock nasıl kullanılır? gibi merak edilen sorulara cevap.

by lock programi ne ise yarar
ByLock Nedir?
By Lock tıpkı Whatsapp, Viber, Tango ve diğer uygulamalara benzer bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Ancak By Lock diğer anlık mesajlaşma uygulamaları gibi çalışmaz. By Lock ile yapılan anlık mesajlaşmalar şifreli ve kriptolu yazışmalara olanak sağlamaktadır.

Yani By Lock üzerinden gönderilen mesajlar gönderici ve alıcı tarafından belirlenen bir şifreleme yöntemi ile görülmektedir. Aksi taktirde bu yazışmalar bir başkası tarafından görülmesi, okunması ve ele geçirilmesi mümkün olmuyor.


By Lock Programı Kimin? Nereden İndirilir?
ByLock yazılımı Fethullahçı terör örgütü mensubu kişiler tarafından geliştirilen bir yazılım dır. ByLock sıradan bir android uygulaması gibi, Google Play ve diğer app store üzerinden indirilmemektedir.

Fethullahçı terör örgütü üyeleri tarafından geliştirilen By lock haberleşme yazılımı çeşitli internet sitelerinden indirme lingi verilmektedir. Bu konuda Netbilen Haber olarak ziyaretçilerimizi "ByLock" programını indirmemeleri konusunda uyarıyoruz. By lock uygulaması telefonlarda görülmesi durumunda hakkınızda bir soruşturma açılması kaçınılmaz olacağından, Bylock belasından uzak durmayı şiddetle öneriyoruz.

Bylock Nedir, By Lock Programı Ne Demek, by lock ne işe yarar, by lock app, by lock nerden indirilir, By lock nasıl çaılışır, by lock nasıl kullanılır

Etiketler: ,

Yorum Gönder

[blogger][disqus]

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *