HTTP Error 404 Hatası Telefon Sorunu ve Çözümü

Soru: Telefondan veya Bilgisayardan, Sitelerden birine girmek istediğimde "HTTP Error 404. The requested resource is not found!" diye bir sayfa açılıyor. Http error 404. the requested resource is not found. Nedir? Ne demektir, sorun benim telefonda veya bilgisayarımda mı?

bilgisayar HTTP Error 404 Hatası Sorunu çözümü

Cevap:
Telefondan, Bilgisayardan ve Tabletlerden "HTTP Error 404. The requested resource is not found!" diye bir hata alıyorsanız, bu girmek istediğiniz sitenin sunucularından kaynaklanan bir hatadır. Bu da şu demek oluyor, bağlanmak istediğiniz site artık kullanılmıyor veya sayfa link'i silinmiş demektir.

Http error 404. the requested resource is not found demek "Http hata 404. istenen kaynak bulunamadı" anlamına gelmektedir, bunun için telefon veya bilgisayar bağlantı ayarları ile oynamanıza gerek yoktur.

http error 404. the requested resource is not found. ne demek, http error 404. the requested resource is not found hatası sorunu ve çözümü, http error 404. the requested resource is not found nedir, 404 not found hatası telefon

Etiketler: , ,

Yorum Gönder

[blogger][disqus]

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *