HEDİYEGB.CO Nedir? Güvenilir mi? SMS Nasıl İptal Edilir?

Daha önceki yazımızda Efm Bim'den 300 TL hediye çeki dolandırıcılık yöntemini yazmıştık. Telefonunuza gelen hediye GB internet paketlerine dikkat edin.

hediyegb.co sms iptal etme

HEDİYE.CO Üzerinden Gelen SMS Nedir?

"4GB internet hediyeni almak için hemen tıkla" yukarıdaki resimde olduğu gibi sms (mesaj) geliyor. Mesajdaki linke tıkladığınızda sizi web sayfasına yönlendiriyor. Burada basit bileceğiniz soru soruyor ardından bir sms daha geliyor. Sizden 1 dakika içinde telefonunuza gelen sms deki şifreyi web sayfasına girmeniz isteniyor.

Gelen şifreyi girdiğiniz taktirde Turkcell için haftalık 7 TL Aylık ise 28 TL Vodafone ve Türk Telekom (avea) aboneleri için aylık 56 TL faturanıza anında yansıyor. Artık iş işten geçmiş oluyor ve servise üye olmuş oluyorsunuz.

HEDİYE.CO ve Soruyubil SMS Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Hediye internet paketi adı altında tüm SMS (mesajlar) tamamen güvenilmeyen dolandırmaya yönelik sistemlerdir.

Abone iptali için: "IPTAL ET" yazarak "7979" ücretsiz SMS gönderin. Sistem üzerinden bir daha SMS (mesaj) almamak içinse: http://ntrfx.co  adresinden telefon numarası ve güvenlik kodunu girdikten sonra listeden çıkın.

hediyegb.co nedir, hediyegb.co güvenilir mi? hediyegb co nasıl çıkılır, hediyegb co sms nasıl iptal edilir, soruyubil aboneliğinden nasıl çıkılır

Etiketler: ,

Yorum Gönder

[blogger][disqus][facebook]

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *