Belçika'nın başkenti brüksel'de bombalar neden patlatıldı?

Belçika'nın başkenti brüksel'de bombalar neden patlatıldı? Bu konuyu iki türlü ele almak gerekir. İlki Suriye savaşından tutun ülkemizde ve Avrupa ülkelerinde patlatılan bombaların asıl hedefi "Recep Tayyip Erdoğan'nın devrilmesine yöneliktir".

Nedeni, Akdeniz'de bulunan enerji'yi "Ucuza geçirtmem" diyen Erdoğan engelinden kurtulma amaçlıdır. İkincisi ise Mülteci sorunudur, bu yazımızda mülteci konusunu ele alacağız.

Suriyeli Mülteciler, Avrupalıların kabusu olmaya devam ediyor. İşte hayran olunan, insan hakları konusunda tüm dünyaya örnek gösterilen, Avrupa ve Batı'nın gerçek yüzü. Mültecileri Avrupa'ya almamak için kendi vatandaşlarını katledecek kadar zalimler.

Belçika'nın başkenti brüksel'de bombalar neden patlatıldı

Bütün Avrupa ülkeleri, Almanya Başbakanı Angela Merkel'i sıkıştırıyor; "Türkiye’yi mülteciler konusunda ikna et, yoksa Fransada patlayan bomba, Almanya'nın bir caddesinde patlayacak!" Çok geçmedi Almanya'nın başkenti Berlin'de patlatıldı. Fransa ile Almanya arasında gizli işbirliği el altından devam ediyor.

Ne tesadüftür İngilterede hiç terör olayı olmuyor, nedeni İngiltere, Fransa ve Almanya ile gizli rekabet içindeler. Artık Londra'da tehdit ediliyor. Mültecilerin Avrupayı bitireceğini bilen Avrupa ülkeleri, Mültecileri almamak için bu sefer, Belçika'nın başkenti brüksel'de bombaları patlattılar.

Ve dünyaya "Mülteciler bizim için terör tehditi" algısı oluşturarak mültecileri Avrupaya almamak. Bütün bu olan bitenler en çok Rusya'nın işine yaradı. Rusya, mülteci konusunda Avrupa'nın sıkışmasından gayet memnun ve Balkan ülkeleri üzerinden etki sahasıyla mülteci sorununu kaşındırıyor.

Avrupa'nın Rusya’ya atıp tutmasındaki en büyük etken, mülteciler. Rusya kısmen bu işe el atarsa, etki alanında olan ülkelerde mültecilere kapı açarsa, AB ile Rusya arasında bahar havası esecek. Bu plan dahilinde Rusya Türkiye’yi Avrupa kanalı ile sıkıştırma planı içine dahil olmuş olacak.

Bütün bu olan biten olaylar olurken, Belçika'nın başkenti brüksel'de patlayan bombaları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a bağlamaları birer vatan hainliğinden öteye geçmemektedir.

Yeni yayınlar email adresinize gelsin:

0 Yorum "Belçika'nın başkenti brüksel'de bombalar neden patlatıldı?"

Yorum Gönder

Iklan Atas Artikel

ads2

Iklan Tengah Artikel 2

ads end