Google Nik Collection full son sürüm ücretsiz indir (download)

Google Nik Collection full son sürüm ücretsiz indir
Google yaptığı açıklamada, daha önce 150 dolara satılan Nik Collection bundan böyle ücretsiz. Photoshop, Lightroom veya Aperture fotoğraf işleme yazılımlarına entegre olan ve 7 güçlü eklentiyle son derece harika çalışmalar yapmaya olana veren Google Nik Collection artık ücretsiz.

Google Nik Collection özellikle fotoğraf severler için altın değerinde bir resim - fotoğraf işleme seti. Bünyesinde Analog Efex Pro, Color Efex Pro, Silver Efex Pro, Viveza, HDR Efex Pro, Sharpener Pro ve Dfine adında 7 son derece yetenekli filtreleme uygulaması barındıran bu program artık ücretsiz.

Google Nik Collection Mac ve Windows uyumlu olarak çalışıyor. Uygulama NVIDIA GeForce 8 Serisi, GeForce 9 Serisi, GeForce 100 Serisi grafik kartları ve ATI Radeon HD2000, HD3000, HD4000, HD5000, HD6000 serisi ekran kartlarıyla tam kararlık ve performans gösterebiliyor.

Google Nik Collection indirmek için resmi internet adresinden "Dodwnload" butonundan işletim sisteminizi seçerek ücretsiz full son sürümünü indirebilirsiniz.

Yeni yayınlar ücretsiz e-postanıza gelsin:

Henüz yorum yapılmamış "Google Nik Collection full son sürüm ücretsiz indir (download)"

Yorum Gönder

Iklan Atas Artikel

Iklan Tengah Artikel 1

Iklan Tengah Artikel 2

Iklan Bawah Artikel