Bilgisayardan ve tarayıcılardan Great Deals reklam virüsü kaldırma

Ücretsiz lisanssız Programlara dikkat! Google chrome, Mozilla Firefox, iexplorer tarayıcılara yerleşen Great deals pop-up ve kendiliğinden açılan reklamları tarayıcılardan kaldırın silin. Kötü niyetli yazılımlardan korunmak için En iyi virüs koruma programı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Bilgisayardan ve tarayıcılardan greatdeals silme

Great deals Nedir?
Great deals aldatıcı ürünleri satmaya yönelik kurulmuş bir sistemdir. Greatdeals bilgisayara genelde ücretsiz bedava programların kurulum esnasında tarayıcılara yerleşir. Bazende e-post url linkleri ve müstehcen sitelerden bulaşır.

Great deals bilgisayardan kaldırma:
Great deals bilgisayardan kaldırmak için yüklediğiniz programı En iyi bilgisayar programı kaldırma programı yazımızda önerdiğimiz Revo Unistaller programı ile talimatları izleyerek kaldırın.

Google Chrome tarayıcısından Great deals kaldırma:
MasaüstüGoogle ChromeSağ tıklaÖzelliklerHedef "C:\Program Files\Google\Chrome\Application\chrome.exe" sonrasını silin → UygulaTamam
Chrome tarayıcısından Greatdeals kaldırma

Şimdi Google chrome'u açın → Ayarlar → (sayfayı kaydırın en altta) Gelişmiş ayarları Göster → Tarama Verilerini Temizle → En baştan olmak üzre hepsini seçin temizleyin.

Tekrar Google chrome'u açın → AyarlarBaşlangıçtaBelirli bir sayfayı veya sayfaları açSayfaları ayarlar → Buraya Google veya hangi arama motoru kullanılacaksa onu yazın. Kapatmadan → Arama Motorlarını yönet → Listeden kullanmak istediğiniz arama motorunu seçin diğerlerine çarpıya basarak silin çıkın.

Mozilla Frefox tarayıcısından Great deals kaldırma:

MasaüstüMozilla FrefoxSağ tıklaÖzelliklerHedef "C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" sonrasını silin → UygulaTamam.

Mozilla Firefox'u açın:
Mozilla FrefoxSeçeneklerGenel → Giriş Sayfasına örnek: (google.com) → Arama → buradan google veya yandex seçin → Tek tıklamalı arama motorları → buradan diğer arama motorlarını seçin kaldırın.

İExplorer tarayıcısından Great deals kaldırma:
İExplorer tarayıcısını açın → Dişli çark simgesi → İnternet Seçenekleri → Gelişmiş → Sıfırla → Kişisel ayarları sil kutucuğu işaretle → Sıfırla.

Bu şekilde Great deals reklam virüsleri bilgisayardan ve Google chrome, Mozilla Firefox, iexplorer tarayıcılarından tamamen kaldırılıp silinmektedir. Soru ve görüşleriniz için yorum yazarak yardım alabilirsiniz.

Yeni yayınlar ücretsiz e-postanıza gelsin:

2 yorumlar "Bilgisayardan ve tarayıcılardan Great Deals reklam virüsü kaldırma"

  1. Reklam sadece chrome de çıkıyor. Söylediğiniz gibi yaptım fakat hala reklam çıkmaya devam ediyor.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Biyerde eksik birşey yapıyorsunuz. Programı kaldırdınız mı?

      Sil

Iklan Atas Artikel

Iklan Tengah Artikel 1

Iklan Tengah Artikel 2

Iklan Bawah Artikel