Bilgisayardan Nuesearch.com tamamen kaldırma (uninstall)

Nuesearch com kaldırma (uninstall)
Yeni türeyen bir başka tarayıcı virüsü, "Nuesearch com" bilgisayardan ve tarayıcılardan mutlaka kaldırılması gereken sahte arama motoru. Kötü niyetli yazılımlardan korunmak için buraya tıklayınız.

Nuesearch com Nedir?
Nuesearch com lisanssız bedava (free) dağıtılan programların bilgisayara kurulumu esnasında yerleşir. Bazende müstehcen sitelerde gezinme sırasında sizin haberiniz olmadan tarayıcılara yerleşen reklam gösterme yazılımıdır.

Nuesearch Bilgisayardan Nasıl Kaldırılır?

Nuesearch com bilgisayardan kaldırmak için En iyi bilgisayar programı kaldırma programı yazımızda önerdiğimiz programla talimatları takip ederek kalıntı bırakmadan kaldırın.

Programın adı "Revo Uninstaller" pro ve free sürümleri olmak üzere ödül almış bir kaldırma yazılımıdır. Revo Uninstaller programını kurduktan sonra programı açtığınızda listede en son yüklenen yabancı programları en üste göreceksiniz. Üzerine iki kez tıkladıktan sonra gelişmiş modda kaldırın.

Google Chrome tarayıcısından Nuesearch kaldırma:

MasaüstüGoogle ChromeSağ tıklaÖzelliklerHedef "C:\Program Files\Google\Chrome\Application\chrome.exe" sonrasını silin → UygulaTamam

Şimdi Google chrome'u açın → Ayarlar → (sayfayı kaydırın en altta) Gelişmiş ayarları Göster → Tarama Verilerini Temizle → En baştan olmak üzre hepsini seçin temizleyin.

Tekrar Google chrome'u açın → AyarlarBaşlangıçtaBelirli bir sayfayı veya sayfaları açSayfaları ayarlar → Buraya Google veya hangi arama motoru kullanılacaksa onu yazın. Kapatmadan → Arama Motorlarını yönet → Listeden kullanmak istediğiniz arama motorunu seçin diğerlerine çarpıya basarak silin çıkın.
Mozilla Frefox tarayıcısından Nuesearch kaldırma:

MasaüstüMozilla FrefoxSağ tıklaÖzelliklerHedef "C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" sonrasını silin → UygulaTamam.

Mozilla Firefox'u açın:

Mozilla FrefoxSeçeneklerGenel → Giriş Sayfasına örnek: (google.com) → Arama → buradan google veya birini seçin → Tek tıklamalı arama motorları → buradan diğer arama motorlarını seçin kaldırın.

İExplorer tarayıcısından Nuesearch kaldırma:

İExplorer tarayıcısını açın → Dişli çark simgesiİnternet SeçenekleriGelişmişSıfırla → Kişisel ayarları sil kutucuğu işaretle → Sıfırla.

Nuesearch reklam virüsleri bilgisayardan ve Google chrome, Mozilla Firefox, iexplorer tarayıcılarından tamamen kaldırılıp silinmektedir. Soru ve görüşleriniz için yorum yazarak yardım alabilirsiniz.

Yeni yayınlar ücretsiz e-postanıza gelsin:

1 yorumlar "Bilgisayardan Nuesearch.com tamamen kaldırma (uninstall)"

Iklan Atas Artikel

Iklan Tengah Artikel 1

Iklan Tengah Artikel 2

Iklan Bawah Artikel