My Lucky 123 kaldırma Türkçe (uninstall)

My Lucky 123 Nedir?
Ücretsiz bedava (free) dağıtılan programların içerisine yerleştirilen zararlı reklam gösterme yazılımıdır. Haberiniz olmadan Program içine gizlice yerleştirilir, kurulum esnasında tarayıcı ana sayfaları değiştirir ve sürekli (pop-up) kendiliğinden otomatik sayfalar açar. Bu tür virüslerden korunmak için En iyi antivirüs programı başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

My Lucky 123 bilgisayardan kaldırma Türkçe (uninstall)
My Lucky 123 Bilgisayardan Kaldırma:
My Lucky 123 bilgisayara bulaşmasına neden olan programı kaldırın, bunun için En iyi yazılım kaldırma programı adlı makalemizde bahsettiğimiz "Revo Uninstaller" programı ile kaldırın.

Programsız kaldırmak istiyorsanız "Başlat çalıştır" buraya program adını yazın aratın ardından uninstall seçin kaldırın.

Bir başka yöntem ise "Program ekle kaldır" dan My Lucky 123 bulaşmasına neden olan programı seçin kaldırın.

Google Chrome tarayıcısından My Lucky 123 kaldırma (uninstall)

MasaüstüGoogle ChromeSağ tıklaÖzelliklerHedef "C:\Program Files\Google\Chrome\Application\chrome.exe" sonrasını silin → UygulaTamam

Google chrome'u açın → Ayarlar → (sayfayı kaydırın en altta) Gelişmiş ayarları Göster → Tarama Verilerini Temizle → En baştan olmak üzre hepsini seçin temizleyin.

Tekrar Google chrome'u açın → AyarlarBaşlangıçtaBelirli bir sayfayı veya sayfaları açSayfaları ayarlar → Buraya Google veya başka arama motoru kullanılacaksa onu yazın. Kapatmadan → Arama Motorlarını yönet → Listeden kullanmak istediğiniz arama motorunu seçin diğerlerine (x) basın silin çıkın.

Mozilla Frefox tarayıcısından My Lucky 123 kaldırma:

MasaüstüMozilla FrefoxSağ tıklaÖzelliklerHedef "C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" sonrasını silin → UygulaTamam.

Mozilla Firefox'u açın; Mozilla FrefoxSeçeneklerGenel → Giriş Sayfasına örneğin: (google.com) → Arama → buradan google veya yandex seçin → Tek tıklamalı arama motorları → buradan diğer arama motorlarını seçin kaldırın.

İExplorer tarayıcısından My Lucky 123 kaldırma:

İExplorer tarayıcısını açınDişli çark simgesiİnternet SeçenekleriGelişmişSıfırla → Kişisel ayarları sil kutucuğu işaretle → Sıfırla.

Bu şekilde My Lucky 123 reklam virüsleri bilgisayardan ve Google chrome, Mozilla Firefox ve iexplorer tarayıcılarından tamamen kaldırılıp silinmektedir. Takıldığınız yerler için yorum kutusundan yardım alabilirsiniz.

Yeni yayınlar ücretsiz e-postanıza gelsin:

Henüz yorum yapılmamış "My Lucky 123 kaldırma Türkçe (uninstall)"

Yorum Gönder

ilk reklam

reklam 2

reklam 3

reklam son