Cübbeli Ahmet - Nurettin Yıldız Buluşması Dinihaberler Paçavrasını Çıldırttı!

Geçtiğimiz günlerde İsmailağa Cemaatine bağlı Cübbeli Ahmet Hoca efendi ile Nurettin Yıldız Hoca efendinin buluşması başta Dinihaberler.com paçavrası olmak üzere fitne odaklarını çıldırttı!

Siyonist ABD'nin muhafazakarları birbirine düşürme projesi!


17 - 25 Aralık ve 15 Temmuz darbe girişiminde başarılı olamayan ABD,  Kahraman Türk ordusu karşısında Suriye'de de bozguna uğramasının ardından yeni planını devreye soktu! 2019 yılında yapılacak başkanlık seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı devirmek için "Muhafazakar" kesimin oylarını bölme planları peşinde!

Cübbeli Ahmet Hoca (Ahmet Mahmud Ünlü) ile Nurettin Yıldız hoca arasındaki gerilim üzerinden adeta bayram havasına giren fitne ve fesat odaklar bu resim ile çılgına döndüler!

cübbeli yıldız dinihaberler

Fitne odaklar, 2018'in başında özellikle Ehl-i Sünnet hocalarını itibarsızlaştırma kampanyaları ile İslâm dinini de hedef alarak muhafazakar kesimi bölme gayretine girdiler. Başta dinihaberler paçavrası olmak üzere odatv, sözcü, cumhuriyet, mynet ve diğer fitne odaklar, Cübbeli Ahmet Hoca ile Nurettin Yıldız hocaya iftiralar atarak karalama kampanyaları başlattılar.

Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde Cübbeli Ahmet hoca, Nurettin Yıldız hoca ve İhsan Şenocak buluşmasından en fazla rahatsız olan Ehl-i sünnet düşmanı "dini haberler" sitesi oldu. Hemen hemen her gün Cübbeli Ahmet hocaya iftiralar atan fitne odakların umduklarını yine bulamadı.

Dinihaber paçavrası bir yandan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yalakalığı yaparak bir yandan da fitne fesat haberleriyle Ehi Sünnet hocalarına iftira kampanyaları ile Siyonist ABD'nin Recep Tayyip Erdoğan'ı 2019 seçimlerinde muhafazakarların oylarını bölme projesine ışık tutuyor.

Dinihaberler sitesine verilecek en büyük ceza siteye girmemektir. İlla girecekseniz adBlock reklam engelleyici kullanarak girin.

Yeni yayınlar email adresinize gelsin:

0 Yorum "Cübbeli Ahmet - Nurettin Yıldız Buluşması Dinihaberler Paçavrasını Çıldırttı!"

Yorum Gönder

Iklan Atas Artikel

ads2

Iklan Tengah Artikel 2

ads end