Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Cübbeli - Nureddin Yıldız Buluşması Dini haberleri Çıldırttı

Geçtiğimiz günlerde İsmailağa Cemaatine bağlı Cübbeli Ahmet Hoca efendi ile Nureddin Yıldız Hoca efendinin buluşması başta Dinihaberler.com paçavrası olmak üzere fitne odaklarını çıldırttı!

Siyonist ABD'nin muhafazakarları birbirine düşürme projesi!

17 - 25 Aralık ve 15 Temmuz darbe girişiminde başarılı olamayan ABD,  Kahraman Türk ordusu karşısında Suriye'de de bozguna uğramasının ardından yeni planını devreye soktu! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı devirmek için "Muhafazakar" kesimi bölme planları peşinde!

Cübbeli Ahmet Hoca (Ahmet Mahmud Ünlü) ile Nureddin Yıldız hoca arasındaki gerilim üzerinden adeta bayram havasına giren fitne ve fesat odaklar bu resim ile çılgına döndüler!

cübbeli yıldız dinihaberler

Fitne odaklar, 2018'in başında özellikle Ehl-i Sünnet hocalarını itibarsızlaştırma kampanyaları ile İslâm dinini de hedef alarak muhafazakar kesimi bölme gayretine girdiler. Başta dinihaberler paçavrası olmak üzere odatv, sözcü, cumhuriyet, mynet ve diğer fitne odaklar, Cübbeli Ahmet Hoca ile Nureddin Yıldız hocaya iftiralar atarak karalama kampanyaları başlattılar.

Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde Cübbeli Ahmet hoca, Nureddin Yıldız hoca ve İhsan Şenocak buluşmasından en fazla rahatsız olan Ehl-i sünnet düşmanı "dini haberler" sitesi oldu. Hemen hemen her gün Cübbeli Ahmet hocaya iftiralar atan fitne odakların umduklarını yine bulamadı.

Dinihaber paçavrası bir yandan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yalakalığı yaparak bir yandan da fitne fesat haberleriyle Ehi Sünnet hocalarına iftira kampanyaları ile Siyonist ABD'nin Recep Tayyip Erdoğan'ı muhafazakarlar bölme projesine ışık tutuyor.

Dinihaberler sitesine verilecek en büyük ceza siteye girmemektir. İlla girecekseniz adBlock reklam engelleyici kullanarak girin.

Yorum Gönderme for "Cübbeli - Nureddin Yıldız Buluşması Dini haberleri Çıldırttı"