Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dinihaberler Sitesinden İslama ve Ehli Sünnet Alimlerine Savaş!

Başta İmam-ı Rabbani Hazretleri olmak üzere, Yüce İslam dinimize ve Ehl-i sünnet alimlerine savaş açan para hırsına bürünmüş din düşmanı "Dinihaberler.com" sitesine kim dur diyecek!

Dini haberler sitesinden Cübbeli Ahmet Hocaya Hakaret!
Dini haberler adlı din tüccarı internet sitesinden Ehl-i Sünnet Âlimlerine ağır hakaretler! Bir Vatikan projesi olan "Dinler Arası Diyalog" safsatasına savaş açan, Cübbeli Ahmet Hocayı itibarsızlaştırma adına  FETÖ tarafından tezgahlanan s*x kaset senaryosunda başarılı olamayanlar tekrar sahnede.

dinihaberler cübbeli

Dini haberler sitesi "Cübbeli Kadın Ticareti Yaptı mı?" başlıklı rezil haberinde Mustafa İslamoğlu'nun saflarında yer alan deşifre olmuş Emine Şenlikoğlu gibi diyalog'ların saçmalıklarını haber yaparak bir büyük rezilliğe imza attı!

emine senlikoglu ayasofya
Din tüccarları yine iş başında! Dini haberler sitesi "Ayasofya'nın bir yanı cami bir yanı kilise olsa ne güzel olurdu, aynı anda müze görevi de yapar. Böylece bilinçsizce, Ayasofya yaygarası kopmaz" tweet atan, Emine Şenlikoğlu gibi zihniyetin ahlak dışı tamamen iftira söylemlerini yer verdi!

dinihaberle com imami rabbani hakaret

Bilindiği üzere daha önce "İmam-ı Rabbani" Hazretlerine ağır hakaretlerde bulunan dinihaberler com adlı din tüccarı internet sitesi, bu sefer İsmailağa Cemaatine bağlı Ehl-i Sünnet hocalarından Cübbeli Ahmet Hoca Efendiyi hedef aldı.

Dinihaberler sitesi kimin?
Sahibi künyede İsmet Demir olarak gözüküyor, ancak gerçek sahibi İsmet Demir'in eniştesi Yasin Kılıç adında bir imam. Yasin Kılıç Kırşehirde imamlık yaptığı ve site işlerinden  başını kaldıramadığı için sabah Namazlarına babasını yolladığı gerekçesiyle hakkında şikayet raporları var.

Yasin Kılıç dini habeler
Yasin Kılıç

İşte Türk Diyanet Vakıf-Sen tarafından Yasin Kılıç hakkında Diyanet İşleri Başkanlığına sunulan raporun bir bölümü;
b- 60 metrekare bir camide birisi görevli 2 İmam-hatip görevli bulunduğu, görevlisi bulunmayan camiler dururken Başkanlık kriterlerine aykırı 2 görevlinin görevlendirilmesine göz yumulmuştur. Bu cami görevlilerinden birisi olan İmam-Hatip Yasin KILINÇ görevini yapmazken, bunu tüm Kırşehir bilirken “dini haberler” isimli internet haber sitesinin editörü olmasından dolayı dini ve resmi esaslara aykırı İl Müftüsünce korunması vicdanları yaralamıştır.


Tamamı aşağıdaki kaynak linkinde;
http://www.turkdiyanetvakifsen.org.tr/SendikaHaberDetaylari.aspx?id=26

Türk Diyanet Vakıf Sen tarafından Diyanet İşleri Başkanlığına gönderilen raporla ilgili herhangi bir işlem yapılmadığı, vatandaştan Diyanet İşleri Başkanlığına gelen şikayetlerin değerlendirmeye alınmadığı, ayrıca Diyanet’in söz konusu site hakkında sadece basit bir duyuru yaptı.

diyanet isler dihihaberler.com aciklama

Dinihaberler Sitesi, hem isminden dolayı ve hem diyanetten aldığı haberleri diyanetin sitelerinden önce yayınlama başarısı (!) gösterdiği için 150 bin imam- müezzin kadrosunun vazgeçilmez sitesi oluyor. Bir site için hazır 150 bin istikrarlı takipçi muhteşem bir fırsat.

Sitenin tek bir hedefi var oda para kazanmak, siteye girmeyin yorum yapmayın bu siteye vereceğiniz en büyük cezadır.

Yorum Gönderme for "Dinihaberler Sitesinden İslama ve Ehli Sünnet Alimlerine Savaş!"