Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

CLK Boğaziçi Elektrik Hesap Numarası Değişikliği Soygunu!

Haksız kayıp - kaçak bedeli, Dağıtım bedeli ve TRT payı derken CLK Boğaziçi elektrik dağıtım şirketinden bir başka soygun daha! CLK Boğaziçi dağıtım şirketi abonelerin haberi olmadan sessiz sedasız Müşteri Hesap Numaralarını değiştirdi!

CLK'dan Sessiz Sedasız Hesap Numarası Değişikliği!
CLK boğaziçi elektrik, abonelerin haberi olmadan müşteri hesap numaralarını değiştirdi. Abonelere bu değişiklik bildirilmediğinden bankada bulunan otomatik ödeme talimatı ve internet bankacılığına kayıtlı abone numaraları da devre dışı kaldı.

clk hesap numarası değiştirdi

Bu değişiklikten dolayı eski hesap numarasına borç gözükmediğinden vatandaş haklı olarak elektrik borcu yok sanıyor. Ancak bir sonraki ayda geçen ayın faturasının ödenmediğini ve gecikme faizinin olduğunu fark ediyor. Vatandaşa bilgilendirme yapılmadığından dolayı eski faturaya faiz ödetmek zorunda bırakılıyor.

Oysaki CLK boğaziçi elektrik, abonelerine hesap numaralarının değiştiğini kayıt esnasında verilen telefon numaraları üzerinden rahatlıkla bildirmesi gerekirken bu yola başvurmadı. Zaten haksız yere vatandaştan kayıp kaçak bedeli, dağıtım bedeli ve TRT payı gibi dünyanın hiç bir yerinde olmayan bedeller ödeyen vatandaşlar CLK boğaziçi elektrik şirketinin bu duruma hayli tepkili.

Sosyal Medyadan CLK Boğaziçi Elektrik Tepkisi!
Bilgilendirme yapılmadan hesap numarası değişikliği nedeniyle faiz ödemek zorunda bırakılan vatandaşlar, sosyal medyayı adeta ayağa kaldırdı. CLK boğaziçi elektrik adaletsizliğine ve soygununa kim diyecek şeklinde tepkilerini dile getiren vatandaşlar iktidar partisine de ağır eleştirilerde bulundular.

Zengini daha zengin yapmaktan başka gözü hiçbir şeyi görmeyen iktidar partisi CLK soygununa ne zaman dur diyecek!

Bence adalet kavramını oradan kaldırsınlar "zengin" kalkındırma partisi olsun!

Elektriklerinizin kesilmemesi, açma kapa bedeli ve gecikme faizi ödememek için mutlaka gelen yeni faturalardaki hesap no ve müşteri numaralarını otomatik fatura talimatı verdiğiniz bankalara bildirin.

Yorum Gönderme for "CLK Boğaziçi Elektrik Hesap Numarası Değişikliği Soygunu!"