Whatsappa Web Masaüstü Bilgisayardan Nasıl Girilir Nasıl Kişi Eklenir

Whatsapp yaptığı açıklamada android telefonlardan sonra, windows masaüstü bilgisayardan ve laptoplardan whatsapp'a girilebileceğini duyurdu. Whatsapp web sürümünü duyurmasının ardından, programsız whatsapp'a pc den girilebilecek.

Bilgisayardan whatsapp kullanmak kişi arkadaş ekleme


Bilgisayardan whatsapp kullanımı:

Bilgisayardan whatsapp kullanmak için Google Chrome tarayıcısından whatsap web uygulamasını chrome eklemek gerekiyor. Whatsapp uygulamasını masaüstü bilgisayarda (pc) kullanmak için Whatsapp Chrome adresinden eklentiyi indirdikten sora uygulamayı açın.

Ardından cep tefonundan whatsapp açın ayarlar bölümünden "WhatsApp Web" tıklayın Whatsapp QR kodunu ekran karesi içine alacak şekilde yaklaştırın. QR kodu okunduktan sonra bilgisayardan whatsap web kullanılır hale gelecektir.

Artık bilgisayardan whatsapp kişilerle sınırsız mesajlaşabilir, video resim alıp gönderilebilmektedir. Bu şekilde bilgisayardan whatsap kişilere daha kolay video resim gönderip alınabilmektedir.

Ayrıca bakınız instagrama bilgisayardan girmek


Whatsapp nasıl kişi arkadaş ekleniyor?

Whatsappa kişi arkadaş eklemek için kişinin numarasını telefon rehberine kayıt ettikten sonra bir defa çağrı atmak gerekiyor. Telefon rehberine ekelenen kişi whatsapp kişiler listesinde otomatik olarak eklenmektedir.

Yeni yayınlar email adresinize gelsin:

0 Yorum "Whatsappa Web Masaüstü Bilgisayardan Nasıl Girilir Nasıl Kişi Eklenir"

Yorum Gönder

Iklan Atas Artikel

ads2

Iklan Tengah Artikel 2

ads end