Haşdi Şabi Kimdir? Haşdi Şabi Lideri kimdir? Kuruluş Amacı Nedir?

Adı Musul'da gündeme gelen ve sözde Daeş terör örgütü ile mücadele ettiği söylenen, Haşdi Şabi Kimdir, açılımı nedir? Haşbi Şabi kime hizmet ediyor? Haşbi Şabi terör örgütünü kim kurdu? amacı nedir? Lideri kimdir?

Haşdi Şabi Kimdir?

Kelime anlamı ve açılımı "Halk ordusu (güçleri)" anlamına gelen Haşdi Şabi terör örgütü, Amerika, İngiltere, İsrail ve İran tarafından Nuri el Maliki ye kurduruldu. Haşdi Şabi Şii milislerden oluşan, lideri Müslüman görünümlü ancak Hrıstiyan olan "Ebu Azrail" lakaplı Eyüp Falih el Rubayi adında bir katil.

Eyüp Falih el Rubayi ebu azrail

"Ebu Azrail" Haşa dört büyük meleklerden Azrail'in (a.s) ismini ve utanmadan Azrail'in babası şeklinde kullanıyor. Acımasız katil sünnileri yakalayıp asıyor, yetmedi yakarak kılıcıyla kesiyor! Müslüman katili Rubayi bu katliamları video çekimi yaparak sosyal medyada paylaşıyor.

Haşdi Şabi terör örgütünün amacı Müslümanları bölüp yok etmek, büyük israil devletini kurmak. ABD başkanı Obama geçtiğimiz günlerde "Irak savaşında çok büyük kayıplar verdik, arık Amerikan askeri savaşmayacak bölgelerde etnik güçler savaşacak" demişti. Daeş (Işid) terör örgütü deşifre olmasının ardından bölgede Haşdi Şabi aktif olarak kullanılıyor.

Yeni yayınlar email adresinize gelsin:

1 Yorum "Haşdi Şabi Kimdir? Haşdi Şabi Lideri kimdir? Kuruluş Amacı Nedir? "

  1. hi how did you fix the comment box ? i saw your comment on themeforest.net

    that its not showing .. how did you fix that ?

    YanıtlaSil

Iklan Atas Artikel

ads2

Iklan Tengah Artikel 2

ads end