Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kocanın Ahlâkını Düzeltmek ve İlgisini Çekmek için Dua

Kocanızın ahlâkından memnun değilseniz, kocanız size ilgi duymuyorsa ahlâkının güzel olması için tamamı sahih kaynaklı muazzam bir dua. Aşağıdaki dua internet sitelerinden sağdan soldan kimden rivayet edildiği belli olmayan dua değildir, duanın kaynağı yazının sonunda verilmiştir.


Duanın kabulü için faziletine inanarak okunmalıdır.

Daha önceki yazımızda Karı koca arası soğukluğu için okunması gereken duayı yazmıştık.

Kocanın Ahlâkını ve İlgisini Çekmek için Okunacak ve Yazılacak İsm-i Şerif
(Orijinal hali)

kocanin ilgisini çekmek için ismi serif

Türkçe Anlamı:

"Ey yüceliğinin üstünlüğü her şeyin fevkinde olan yüce ve ulu Zat! Yâ 'Âlî!"

1) Her kim bu ism-i şerîfî zikretmeye devam ederse, o kişi yüksek makamlara kavuşur ve sözü tesirli olup kabul görür.

2) Her kim eşinin davranışlarından ve ahlâkından şikayetçi olurda, bu ism-i şerifi okumaya devam eder ve bu ism-i şerifi misk, zâferan (safran) ve gül suyu karışımından yapılan bir mürekkeple temiz bir kağıda yazıp onu yattığı yastığın içine koyarsa, Allâh-u Te'âlâ'ın izniyle eşinin ahlâkı çok güzel bir hale gelir.

3) Kocası kendisiyle ilgilenmediği için kendisini terk edilmiş gibi hisseden bir kadın bu ism-i şerîfî zikretmeye devam ederse, en kısa zamanda eşiyle birlikte çok muhabbetli bir hale gelip, eskisinden daha iyi olurlar.

4) Bu ism-i şerîfî çokça zikreden kişi dilediği şeylere kavuşur.

5) Allâh-u Te'âlâ bu ism-i şerîfî Yahyâ, Dâvûd ve Süleyman (aleyhimmüsselâm) hazarâtına inzal buyurmuştur. Böylece onların kadr-ü kıymetlerini yüceltmiş ve bu ism-i şerîfîn bereketiyle kendilerini birçok hayırlara ulaştırmıştır.

Kaynaklar: Şihâbüddîn es-Sühreverdî, Şerhu'l-emâi'l-erba'în.

Not; Hangi duanın olursa olsun duanın kabulü için 5 vakit Namaz kılmak ve setr-i Avret şarttır. Ayrıca sevgili tarzı yabancı erkeklerin ilgisini çekmek için okunmaz okunamaz.

Yorum Gönderme for "Kocanın Ahlâkını Düzeltmek ve İlgisini Çekmek için Dua"