Öksürük Nasıl Kesilir? Kuru öksürüğe bitkisel Kesin Çözüm

Kuru öksürük nasıl geçer diyenler, bronşit hastalığı olan, gece kuru öksürüğü olan, Akciğer şikayetleri ve şiddetli öksürük hastalığına en etkili denenmiş bitkisel kesin çözüm.

bronsite oksuruge karsi bitkisel ilaç yöntemi

Kuru öksürük ve bronşit nasıl geçer diye çareler arayanlara, evde bulunabilir malzemelerle rahatlıkla şiddetli öksürme şikayetlerinden hızlıca kurtulabilir.

Öksürüğün ve bronşitin geçmesi için bitkisel ilaç malzemeleri:
1- Tatlı kaşığı öğütülmüş zencefil.
1- Tatlı kaşığı karabiber.
1- Tatlı kaşığı bal (market balı olmayacak hakiki süzme balı olacak)
1- Adet limon.

Öksürüğe ve bronşite karşı bitkisel ilacın yapılışı.
1 Bardak su hafif ısıtılır, ılıyınca içerisine 1 tatlı kaşığı zencefil, 1 tatlı kaşığı karabiber, 1 tatlı kaşığı süzme bal, son olarak yarım limon sıkılarak iyice karıştırılır sabah aç karnına içilir.

Bu kürü 1 yaşından küçük çocuklara vermeyiniz, uzman doktorlar, 1 yaşından küçük çocuklara bal verilmesini uygun görmemektedirler. Yapmış olduğunuz kür tek içimliktir, özellikle kuru öksürük şikayeti çok olanlar sabah öğlen ve yatarken aç karnına içmeleri gerekmektedir.

Öksürüğü ve bronşiti olan hastalar, bu kür sayesinde Allah'ın izni ile öksürüğü kesilecektir. Biz sağdan soldan kulaktan duyma yöntemleri okuyucularımıza asla önermeyiz, emin olun bir çok hastaya uygulama sonucu bu kürü okuyucularımıza öneriyoruz. Ayrıca bakınız: Karın ağrısı nasıl geçer.

Yeni yayınlar ücretsiz e-postanıza gelsin:

Henüz yorum yapılmamış "Öksürük Nasıl Kesilir? Kuru öksürüğe bitkisel Kesin Çözüm"

Yorum Gönder

Iklan Atas Artikel

Iklan Tengah Artikel 1

Iklan Tengah Artikel 2

Iklan Bawah Artikel