Oktan Keleş'ten Cübbeli Ahmet hocaya Hurafe Bebek benzetmesi!

Mevki, makam, şan, şöhret peşinde koşanlar, ya İslam dinimizi yada Ehl-i Sünnet hocalarını hedef alıyor. İşte bunlardan biride, saz sanatçısı mıdır, yazar mıdır çizer midir, danışman mıdır, parti adayı mıdır nedir anlam veremediğimiz "Oktan Keleş..."

Geçtiğimiz günlerde eline sazını almış, tribünlere üç-beş kalperen adını verdiği seyircilerle Cübbeli Ahmet hoca'nın kitabı üzerinden nam yapmaya. İtibar gördü mü? 95 % yalan haberlerle zirve yapmış Cumhuriyet Gazetesi ve aynı çizgide olan bir kaç gazeteye malzeme olmuş.

Oktan Keleş'in bu hamlesi halk tarafından itibar görmemesi, daha farklı arayışlara sürükledi. Oktan Keleş, adından söz ettirecek başka yöntemler bulmalıydı, işte onlardan biri "Cübbeli Ahmet Hocan efendiye Hurafe bebek" benzetmesi yapmak!

Oktan Keleş'in Hurafe bebeği de tutmadı!

oktan keles cübbeli ahmet hocaya hakaret

Cansu Canan’ın Sunduğu, Öteki Gündem Programına katılan Oktan Keleş, Cübbeli Ahmet Hoca Efendiye benzettiği Hurafe bebeği ile Cübbeli Ahmet Hoca üzerinden pirim yapmaya kalmasına, sunucu Cansu Canan müsade etmedi.

Sunucu Cansu Canan, "buna benzeyen, bu tarzda yaşayan insanlar var, siz bunu bir tanıma sokmuşsunuz" tepkisi üzerine, Oktan Keleş, bebeği tıpış tıpış yerine koydu.

Oktan Keleş, ayrıca "Bu bebeğe yıkanırken gusül abdesti aldırma öğretilecek, kadın eli değmeyecek haramdır" gibi Gusül abdestini ve helali haramı hafife alan ifadelerde kullandı.

Oktan Keleş mümine yakışmayan ağıza gelen pis bıyık şekli ile kime mesaj veriyor? Oktan Keleş onaltıyıldız adlı sitede sayısız uydurma bir okadar komik yazılarıyla kendince şan şöhret peşinde. Sitesinde görüşlerine aykırı veya soru sormak istediğinizde bu yorumlar asla yayınlanmaz, ama sen ağasın sen paşasın dedin mi o başka, denemesi bedava.

Oktan Keleş'e göre, Hızır (a.s) İlhami abi anlamına geliyor ve İlhami abi ile görüştüğünü belirtiyor. Ayrıca Oktan Keleş, Peygamber efendimiz (s.a.v)'in Türk olduğunu ispatlamaya çalışıyor. Bakın bir okuyucusu Oktan Keleş hakkında neler yazmış tıklayın.. Ayrıca makalenin tamamını buradan okuyabileceğiniz ayrı bir site.

Sayın Oktan Keleş Cübbeli Ahmet Hocayı eleştirmeniz için, Cübbeli Ahmet hoca'nın ilminin üzerinde bir ilminiz olması gerekiyor. Bu ilim sizde olmadığı için boşuna yerin dibine batmayın mebal almayın.

Bu çamurları Malum cemaat çok atmaya çalıştı düzmece seks kaseti yapıldı ama tutmadı. Cübbeli Ahmet hoca tek başına Ehl-i Sünnet ve Cemaati savunan en etkili hocadır. Biz senin Yaşar Nuri Öztürk hakkında hiç bir eleştirini görmedik. Hele hele Mustafa İslamoğlu ve ekürisi Mehmet Okuyan hakkında hiçbir eleştirinizi görmedik.

Türk milleti dinine bağlı akıllı zeki insanlardır, Allah (c.c) sevdiği kulu rezil etmez Cübbeli Ahmet hocayı diline fazla dolama iki kez rezil olduğun gibi üçüncüde sende Yaşar Nuriler tayfasına katılır söner gidersin.

Yeni yayınlar e-mail adresinize gelsin:

0 Yorum "Oktan Keleş'ten Cübbeli Ahmet hocaya Hurafe Bebek benzetmesi!"

Yorum Gönder

başlık altı

Iklan Tengah Artikel 1

Iklan Tengah Artikel 2

yazı sonu