İnstagram Engel Kaldırma Nasıl Yapılır

Instagramda yanlışlıkla veya rahatsız edilme durumlarında engellenen kişinin engelini kaldırmak artık çok kolay. Bilindiği üzere instagram yaptığı yeni güncellemede "Engelli kullanıcılar" özelliğini getirdi.

 instagram engel kaldirma nereden yapilir

Daha önceki yazımızda instagramda engellenenler listesi yazmıştık. Bu yazımızda instagram'da engellenen kişinin engelini nasıl kaldıracağınızı anlatacağız. Bu yöntem iphone ios ve tüm teknolojik cihazlar için geçerlidir.

Instagram engellenen kişinin engelini kaldırma:

İnstagram da engelli kullanıcının engelini kaldırmak için → Profil simge tuşuna basın → Sayfayı aşağıya doğru kaydırın "Engelli kullanıcılar" buradan engellediğiniz kişinin engelini seçerek kaldırın.

Bazı durumlarda engel kaldırma kullanıcı bulunamadı uyarısı alıyorsanız veya engelini kaldıramıyorsanız bunun nedeni ise karşı taraf hesabını dondurdu veya sizi engellemiş olmasıdır.
ilgili aramalar, instagram engel yedim nasıl kaldırılır, instagram engel kaldırma linki, cleaner for instagram engel kaldırma, instagram engel kaldırma 2019, instagram engel kaldırma pc, instagram karşılıklı engel kaldırma , instagram takip engeli kaldırma 2020, instagram engelleyenleri görme

Yeni yayınlar ücretsiz e-mailinize gelsin:

İçin henüz yorum yapılmamış " İnstagram Engel Kaldırma Nasıl Yapılır"

Yorum Gönder

Iklan Atas Artikel

ads start

ads end

Iklan Bawah Artikel