En Kolay Çay Lekesi Nasıl Çıkar? (Garanti Kesin Çözüm)

İster şekerli ister şekersiz halıya veya koltuğa veyahut tişörte dökülmüş kurumuş yada yaş çay lekesi nasıl çıkar derdine son. Aşağıdaki en kolay yöntemle her türlü çay lekelerini anında çıkartın.

İnternette çeşitli çay lekesi çıkarma yöntemleri anlatılmakta, bunlara sözde büyük haber siteleri de dahil oldu. Aşağıdaki çay lekesini çıkarma yöntemi denenmiş kesin sonuç alınmış leke çıkarma yöntemidir. Sağdan soldan kulaktan duyma bir yöntem değildir. Üstelik evde bulunabilir malzemelerden deterjan veya çamaşır suyu kullanmadan çıkarma yöntemidir.

En Etkili Denenmiş Çay Lekesi Çıkarma Yöntemi.
Halıya, koltuğa, tişörte veya herhangi renkli beyaz bir şeyin üzerine dökülmüş şekerli veya şekersiz çay lekesini çıkarmak için gerekli olan basit malzemeler.


  • Taze Limon
  • Mutfak süngeri
  • Mutfak bezi


Çay dökülmelerine karşı ilk yapılacak şey, lekesinin üzerine saf limon sıkmak olacaktır. Limonu sıktığınız andan itibaren çayın kırmızı renginin dağılmaya başladığını göreceksiniz.

limonla çay lekesi çıkarma


Limonun etkisiyle çay lekesinin temizlenmesini bekledikten sonra, süngerle ovalayıp kuru bez ile silin. Dikkat edin bu Limon kolonyası veya hazır limon suyu olmayacak, bildiğiniz gerçek limon olacak. Ayrıca karbonat, sirke vs gibi şeyler kesinlikle çay lekesini çıkartmaz aksine daha fazla yayılmasına neden olur.

Yeni yayınlar email adresinize gelsin:

0 Yorum "En Kolay Çay Lekesi Nasıl Çıkar? (Garanti Kesin Çözüm)"

Yorum Gönder

Iklan Atas Artikel

ads2

Iklan Tengah Artikel 2

ads end