Garanti Zengin Olma Duası (En tesirli zenginlik duası)

Fakirlikten kurtulmak ve zengin olmak için, En tesirli zenginlik duası Esma-ül-Hüsna yani Allah'ın 99 güzel ism-i şeriflerinden "Ya - Ğaniyy ve Ya- Muğni" İsm-i Şerifleri okunur.

Ya - Ğaniyy Ya- Muğni zengin olma duasi

Kalben faziletine inanarak, Hayırlısını Allah (c.c)'den isteyerek 10 cuma "El - Ğaniyy ve El - Muğni" ism-i şerifeleri okuyan Allah'ın izni ile kesin garanti zengin olur.

Ayrıca bakınız: Borcu olupta ödeme imkanı olmayanlar için garanti dua


El - Ğaniyy ve El - Muğni ism-i şerifelerin okunuşu ve sayısı:

"Ya - Ğaniyy" 1060 defa "Ya - Muğni" zikri ise 1100 defa 10 cuma ara verilmeden okunacak.

Perşembe ikindiden sonra cuma günü girdiği için okunabilir, ancak cuma ikindiye bırakmadan okunacak.


Ya- Ğaniyy manası:


El - Ğaniyy ismi Kuran-ı Kerimde 18 defa geçer. Zatı, sıfatı ve fiillerinde hiçbir şeye muhtaç olmayıp her şeyin ve herkesin her an kendisine muhtaç olan. Gerçek zenginlik sahibi olan ve hiçbir şeye muhtaç olmayan anlamına gelir.


Ya - Muğni manası:

Muğnî, Zenginleştiren, dilediğine zenginlik veren, ihtiyaçlarını gideren, müstağni kılan. Mahlukatının ihtiyacını giderip zengin kılan. Müstağni kılan. İhtiyaç gideren, zengin eden demektir.

Bu ism-i şerifleri 10 cuma ara vermeden okuyan, garanti fakirlikten kurtulur, büyük zenginliğe kavuşur. Ayrıca manevi tüm sıkıntılardan kurtulur. Hangi dua olursa olsun faziletine inanarak ve duanın kabulü için mutlaka 5 vakit Namaz kılma şartı vardır.

Yeni yayınlar ücretsiz e-postanıza gelsin:

2 Yorum "Garanti Zengin Olma Duası (En tesirli zenginlik duası)"

  1. Bu sayılar da neyin nesi, insan gücü yettiği kadar okusa yeter. Verecek olan her türlü verir. Önemli olan samimiyet. Rakamlara dayalı okumalar sihire girmiyor mu?

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Din işi mantık işi değil ilim işidir, şimdi sihire girer diyorsunuz kaynağınız nedir? Sen şimdi buraya yorum yapmak için bir e-posta hesabın var demektir, e-postana giriş yapmak için şifresini bir eksik veya fazla yazsan hesabın açılır mı? Namazlarda neden 33 defa tesbih çekiyoruz? İşte dualarda ve zikirlerde sayılar bir şifre olarak görülmektedir.

      Sil

ilk reklam

reklam 2

reklam 3

reklam son