Ana içeriğe atla

Wifi Şifre Kırma Programları ve Android Telefondan Wifi Şifresi Bulma

Android telefondan wifi şifresi kırma uygulamaları ve bilgisayardan wireless modemlerin wifi şifre bilgilerini öğrenme programları hakkında önemli bilgiler.

Wifi şifre kırıcı uygulama programları gerçeği:

Abdroid telefonlardan Wifi şifre kırıcı uygulama programları, bir başkasının wifi şifresini bulması, çözmesi - öğrenmesi mümkün değildir.

Neden mümkün değildir? bir android uygulaması wifi şifresini bulabilmesi için en az 120 bin harf ve rakam üretmesi gerekmektedir. Birde bunlara büyük küçük harfler eklenince, sayı dahada fazla artmaktadır. 120 bin harf ve rakam üretecek bir uygulamanın boyutu en az, 3 - 4 GB civarıdır.

Kanıt olarak gösterilen videolar ise, daha önce kendi wifi şifresini girerek bağlanmıştır. Telefonun girilen şifreyi kayıt et özelliği kayıt etmiş, yüklediği uygulama programı kayıtlı şifre ile tekrar bağlanmıştır. Yani bir başkasının wifi şifresini çözerek wifi ağına bağlanmıyor. Kanıt olarak yutturdukları yöntem bu şekildedir.

Ayrıca ister android telefonlar, ister bilgisayarlar için wifi şifre kırıcı, bulucu, çözücü vs gibi uygulama veya program yoktur. Wifi şifre kırıcı program ve uygulama olsa dahi bu uygulama Google Play, apple store ve diğer app store mağazalarında yasal açıdan barınmaları mümkün değildir.
telefondan wifi sifresi kirma

Wifi şifre kırıcı programlar ve uygulamaları yapanların amaçları ne?

Android uygulamalardaki amaç iki türlüdür, birincisi uygulama içerisinde reklam kodları vardır. İndirdiğiniz uygulamayı her açtığınızda reklam otomatik açılacak ve uygulamayı yapan kişi gösterim ve tıklama başı para kazanacaktır. İkincisi ise, program ücretlidir indirme başı uygulama sahibi para kazanır.

Wireless wifi şifre kırıcı programları ise, çok amaçlı hazırlanmışlardır. Birincisi program içerisine yerleştirilen toolbar yani arama motoru sayfasını değiştiren eklenti. Programı kurduğunuz andan itibaren tarayıcı ana sayfanız otomatik değişecektir bununla beraber birden fazla programlar yüklenecektir.

Her yüklenen programdan program tasarımcısı para kazanacaktır. Birde en tehlikeli yanı, programların içerisinde gizli virüslerdir. Bu virüsler gizli bilgileri ele geçirme amaçlı yapılmıştır.

Hiç bir uygulama, program Android wifi şifresini çözemez ve bulamaz. Gerçekte wifi şifresi çözen bulan uygulama programı olsaydı kimse kalkıp, internet sağlayıcı firmalara para ödemez bahsedilen programlar kullanılırdı.

Youtube video paylaşım sitesinde "% 100 Wifi şifresi kırma uygulama programı" gibi başlıklar altında atılan videolar, sadece kanal abone sayısını çoğaltmak ve reklam geliri elde amaçlıdır.
Ayrıca Android telefonlarınızı programsız hızlandırın başlıklı yazımızda uygulama olmadan yapın.

Yorumlar

 1. İçerikler güzel ama yazım ve imla kurallarına hiç dikkat tmediğini görüyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Birden fazla yazar olması nedeniyle maalesef bu gibi durumlar yaşanmakta.
   Uyarınız için teşekkür ederiz.

   Sil
 2. Androidda yapılan birkaç bilgilendirmeyi okudum. Teşekkür ederiz ama bilgilendirmeler genellikle bir varsayım üzerine yapılmış. Daha net bilgiler olması lazım diye düşünüyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorum icin teşekkür ederiz ancak varsayım değil yazılanlar, tüm uygulamalar ticari amaçlı yapılmış basit uygulamalardır. En basiti e-posta ticareti, reklam gelirleri, site hit sayıları vs. Binlerce yöntem anlatılıyor web sitelerinde hepsi fasa fiso bir tek bizde böylesi yazı var üstelik neden yazdık diye eleştiriler alıyoruz. Biz istiyiruzki kimse kandirilmasin insanlar yüksek paralar ödeyerek telefon satın alıyor basit uygulamalar yüzünden cihazları heba olmasın.

   Sil
 3. android de wifi kırabiliyorum yani imkansız filan degil kıtılabilmesi mumkün olan sifteleri kırabiliyorum iyi gunler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Madem kırabiliyorsunuz neden şifre kırıcı arıyorsun? Kanıt nedir?

   Sil
 4. Bilginiz için çok teşekkür ederim fakat wi-fi kırma ile ilgili bize bir yol gösterseniz çok sevinirim

  YanıtlaSil

Yorum Gönder