Whatsapp Mesajlar Gitmiyor Sorunu ve Çözümü

Whatsapp mesajları 2018 karşı tarafa gitmiyorsa bunun bir kaç nedeni vardır, aşağıdaki whatsapp mesaj iletilme sorunu önerilerini takip ederek sorunu çözebilirsiniz.

Whatsapp Mesajları Neden Gitmiyor?

1- Whatsapp mesajları alıp gönderememenin ilk nedeni, internet bağlantısının kötü olmasın kaynaklanır. Bazen bağlantı var gösterir ancak internet zayıf olur, buda karşı tarafa mesajın gitmemesine neden olur.

2- Whatsapp'a bilgisayardan girerek mesaj atmayı deneyin, bunu yapmak için whatsapp'a bilgisayardan nasıl girilir? başlıklı yazıda anlatılanları uygulayın.

3- Yukarıda anlatılanları yaptığınız halde hala mesaj gitmiyorsa telefonunuzu kapatın 1 dakika beklettikten sonra açın.

4- Sorun hala devam ediyorsa mesaj gönderdiğiniz kişi sizi engellemiştir. Karşı tarafın sizi engellendiğini anlamak için, kişinin profil resmi aşağıdaki gibi ise engellemiştir.

Whatsapp Mesaj iletilmiyor

5- Whatsapp mesajları karşı tarafa iletilmiştir ancak karşı taraf ayarlar bölümünden "Okundu Bilgisi" seçeneğini pasif hale getirmiş ve mesajlar okunmadı olarak gözüküyordur.

whatsapp mesajları okundu mavi tik
Mesaj başarıyla gönderildi.

Mesaj alıcının telefonuna başarıyla iletildi.

Alıcı mesajı okudu.


Anlatılanların haricinde whatsapp mesajları gitmiyorsa sorun hala devam ediyorsa tek bir nedeni vardır, Whatsapp bazen ülke genelinde teknik sorunlar ve internet erişimine kısıtlama getirilmesi durumunda kısa süreli geçici sorunlardan kaynaklanır.

Yeni yayınlar email adresinize gelsin:

0 Yorum "Whatsapp Mesajlar Gitmiyor Sorunu ve Çözümü"

Yorum Gönder

Iklan Atas Artikel

ads2

Iklan Tengah Artikel 2

ads end