Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Otomatik Katılım Emeklilik BES İptal Eetme ve Para iadesi

Otomatik Zorunlu Bireysel Emeklilik Sistemin'den (Bes) nasıl çıkılır? BES iptal telefon numarası kaç? Otomatik BES'ten çıkan parasını nasıl alacak? Katılım emeklilik ayrılma talep formu, Adım adım otomatik bes iptal işlemi ve para iadesi haberimizde.

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var, zorunlu otomatik BES sisteminde kişiden kesilen paraların nemalandırıldığı, çalıştırıldığı alanlar muhtelif olduğundan kesinlikle caiz değildir. Dinimizde şaibeli işlerde asla yer yoktur.

Bu en önemli hatırlatmayı yaptıktan sonra sıra geldi, Otomatik zorunlu katılım emeklilik sisteminden çıkmaya. İlk önce BES İptali için Katılım Emeklilik ve Hayat A.Ş Telefon Numarası arayın.

BES İptal Numarası : 0850 226 0123 Müşteri hizmetlerine bağlanmak için sırasıyla 1 → 2 → 0 Tuşlarına bastıktan sonra sizden kimliğinizi doğrulamak için anne adı, baba adı ve ayrılma formunun gönderileceği e-posta adresinizi isteyecek. Bu adımları yaptıktan sonra verdiğiniz e-mail adresine PDF formatında ayrılma talep formu gönderilecek.

Katılım Emlak Ayrılma Talep Formu Doldurma:

Katılım Emlak iptal Formu

Katılımcının/çalışanın: Kendisi
Adı Soyanı: adınızı soyadınızı yazın
T.C Kimlik: doldurun
Telefon Numarası: doldurun
Biresyel emeklilik sözleşme numarası: Yazılı halde geliyor zaten
Hesabın Bulunduğu Banka adı: Banka adını yazın
Şube Adı: Bankanızın şubesini yazın
Şube Konu: yazın
Hesap Numarası*** yazın
IBAN Numarası: en önemli yer burası dikkatli yazın

Ayrılma nedenine birini seçin, pekte önemli değil aslında. Son olarak tarihi ve imzanızı mutlaka atmayı unutmayın, sonra aşağıdaki adreslerden birine gönderin.
Katılım Emeklilik ve Hayat A.Ş E-mail Adresi: KE_Bes_Cikis@katilimemeklilik.com.tr
FAX NO: 66921122

Para iadesi 23 iş günü dense de gelende 5 gün içinde forumda vermiş olduğunuz banka hesap numaranıza paranız iade ediliyor. Soru ve görüşleriniz için, yorum kutusunu veya iletişim adresini kullanabilirsiniz.

NOT: 3 yıl dolmadan Devlet katkı payı alamıyorsunuz sadece sizden kesilen parayı alabiliyorsunuz. Devlet katkı payı alabilmek için en az 3 yıl sistemde kalma şartıyla %15 katkı payı alınabiliyor.

Yorum Gönderme for "Otomatik Katılım Emeklilik BES İptal Eetme ve Para iadesi"